Na českém trhu internetových televizí je největším hráčem seznam.cz s jejich službou stream.cz. Od neděle 7. října je spouštěná nová služba Mall.tv od e-shopu Mall.cz. Pokud vás zajímá, proč o tom píšeme, tak čtěte dál.

Dnes už poměrně dost lidí rádo sleduje online televize, youtube nebo právě naše české internetové televize. Doufejme, že v novém KODI s podporou DRM ochrany se objeví více oficiálních doplňků od velkých hráčů jako je Netflix, Hulu a další. Právě proto doufejme, že by se brzy mohli pro KODI objevit i oficiální doplňky od seznamu (stream.cz) nebo právě od mall.cz (mall.tv). Pro naše české uživatele, kteří neumí anglicky a neradi se dívají na filmy / seriály s titulky a upřednostňují českou produkci, mohou být zajímavé právě služby od mall nebo streamu.

Screenshot 2018 10 12 Pořady Stream

O novém mall.tv

Nová služba mall.tv přebrala od seznam.cz některé osobnosti populárních pořadů na Streamu, jako je architekt Adam Gebrian, nebo kuchař Roman Vaněk, Luděk Staněk, Jarda Konáš a další. Hned od začátku budou nové pořady převážně z vlastní produkce. Počítá se i s omezenou nabídkou filmů. Projekt přitom bude zdarma, bude žít z video reklamy. Na nabídce mall.tv je zajímavé, že u mnohých pořadů překvapí delší stopáží i docela vysokou kvalitou obsahu. Řada z nich přitom bude vycházet v dávkách více dílů najednou a ne po jednotlivých dílech.

Bude zajímavé sledovat trh s internetovými televizemi a my fanoušci KODI můžeme jen doufat, že se objeví oficiální doplňky a rozšíří tak dalším obsahem naše multimediální centra.

Galéria

{gallery}Richard/malltv/galeria{/gallery}

 

Maceček Richard

Maceček Richard Google Plus

Zakladatel a tvůrce centerko.cz, šéfredaktor, miluje "Inteligentní" chytré domácnosti.

 • Komentáře nenalezeny
Powered by Komento

Reklama

Naše projekty

 • Sledujte náš youtube kanál

  Přihlášení

  Kdo je připojen

  Právě přítomno: 31 hostů a žádný člen

  Podpora

  Email: podpora@centerko.cz

  Android

  Recenze: BubbleUPnP

  Po testoch diaľkových ovládačov pre Kodi si predstavíme zaujímavú aplikáciu BubbleUPnP for DLNA / Chromecast. Aplikácia je výnimočná tým, že je určená nielen na ovládanie Kodi, ale slúži hlavne ako univerzálny prehrávač a streamovač z rôznych UPnP / DLNA zdrojov.

  Július Antal

  Július Antal

  Občasný prispievateľ, užívateľ androidu a tester aplikácii.

  Windows

  [UPDATE] Aplikácie z Windows store: 1. mrRemote

  Po úvodnom článku o aplikáciách na diaľkové ovládanie z Windows store vám prinášame recenziu aplikácie mrRemote.

  Július Antal

  Július Antal

  Občasný prispievateľ, užívateľ androidu a tester aplikácii.

  Mac OS

  KODI na OS X

  Z KODI se stal nejuniverzálnější systém pro přehrávání videí, hudby a fotografií. Každý si může stáhnout a nainstalovat KODI na Windows, Linux a OS X, jedná se totiž o free open-source aplikaci.

  Maceček Richard

  Maceček Richard Google Plus

  Zakladatel a tvůrce centerko.cz, šéfredaktor, miluje "Inteligentní" chytré domácnosti.

  Linux

  TELEGRAM

  Dnes se podíváme na mou oblíbenou komunikační službu TELEGRAM, a to konkrétně na OS Ubuntu-Mate 16.06 LTS.